Máme se vám ozvat? Klepněte sem!

Jste tu poprvé?

Srdečně Vás vítáme!
Pojďte nás a náš nákupní portál trochu více poznat.

Účet již máte?

Tak to je skvělé.
Pojďte se proto rovnou přihlásit.

Co je FirstBuySale®?

Jedinečný internetový nákupní portál poskytující prostor pro malé i velké nákupy za za ceny, které si z nabídek dodavatelů sami vyberete. S jejich rostoucím počtem máte zajištěnu širokou nabídku a velký výběr zboží.

Celý portál navíc pravidelně prochází certifikací dle platných zákonů. Můžete se proto spolehnout, že ať už děláte jednorázové nákupy či soutěžíte, vše proběhne vždy tak, jak má.

Hlavní funkce a výhody

Jednorázový nákup či soutěže

Záleží jen na Vás, zdali budete nakupovat vždy za aktuální nabízené ceny, nebo si vysoutěžíte cenu nejlepší a za tu budete po pevně stanovenou dobu odebírat zboží od vítězného dodavatele.

Nákupní seznamy

Udělejte si nákupní seznam na pár kliknutí. Díky propojení se skladovými systémy můžete snadno sestavit seznam potřebného zboží dle obratů na skladu či dle požadavků z kuchyně (normování).

Centrální registr karet

Naše vlastní databáze zboží s údaji, které přijdou vhod (např. alergeny, nutriční hodnoty) a je možné je dále využít k zobrazení např. v jídelníčku. S pomocí této databáze navíc mizí nejasnosti v názvosloví zboží. Databázi neustále aktualizujeme o nové údaje.

Příjemky bez starostí

Ulehčete si tu nejčastější činnost - zadávání příjemek do skladového systému. Jednoduše si ji z portálu načtěte. Ušetříte hromadu času a chyb také ubude.

Certifikované nástroje

Pravidelná certifikace dle vyhlášky č.260/2016 (§9, odst.1 a odst. 2 písm. a, b, c, d, e, f, g) zajišťuje, že všechny operace na portálu provedené budou v pořádku dle platných zákonů.

Dostupný nonstop

Pracuje se Vám lépe v noci? Proč ne. Vypisovat soutěže, tvořit poptávky, generovat nákupní seznamu... to vše můžete, kdykoliv se Vám zamane.

Stále více dodavatelů

Jsme si plně vědomi, že je pro Vás důležitá nejen cena, ale i kvalitní a bohatý výběr. Seznam dodavatelů neustále rozšiřujeme! A pokud tam ještě není Váš oblíbený, rádi ho přidáme a ukážeme mu jak s Vámi skrze portál FirstBuySale® nově obchodovat.

Vyhodnocení nákupů a statistiky

Vytěžte z dat, které Vám portál FirstBuySale® z průběhu Vaše používání poskytuje. Snadno tak získáte přehled o nákupech, které prostřednictvím portálu realizujete, a můžete hledat místa k úsporám či optimalizacím.

Jak to celé funguje... v kostce

Z Vašeho skladu vznikne požadavek

S propojením ke skladovému systému lze navíc poptávky generovat na základě požadavku z normování surovin pro jidelní lístky nebo z obratu skladu za vybrané období.

Vyberete tu nejlepší nabídku

Ať už jde o soutěž či jednorázovou poptávku, vždy záleží ve výsledku na Vašem hodnocení a výběru té nejlepší nabídky. Záleží už na Vás, zdali rozhoduje cena či zcela jiná kritéria.

Dodavatel doručuje zboží

A přesně tak, jak je Vámi požadováno. V objednávce totiž můžete upřesnit své požadavky na doručení, jako například čas.

Dodavatelé zveřejní své nabídky

Na základě jednorázové poptávky nebo soutěže, která pro odebírané zboží definuje předem dohodnuté ceny se zvoleným dodavatelem.

Objednávka ja na světě

Od nejlépe hodnocených dodavatelů vygenerujete objednávku zboží. Teď už stačí čekat, na jeho příjezd.

Zboží je na skladě... už jen administrativa

Není nic jednoduššího, než doručené zboží zadat jako příjemku na pár kliknutí. Díky propojení se skladovým systém je toto možné... a šetřící hromadu času.

Věříme, že si o portále chcete ještě něco poslechnout...

Dejte nám na sebe pár údajů a my se Vám velmi brzy ozveme. Do textu nám můžete připojit svou představu a svá očekávání.